KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9513250
nr 951 3250
Blandteknik
Jocke Öberg, hus, signerad, 27x40
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 mars 2015
kl 20:11:26
250 kr
Lis Husberg (f. 1920)